پلکس مو چیست و پلکس تراپی چگونه انجام می شود ؟

پلکس مو چیست و پلکس تراپی چگونه انجام می شود ؟

پلکس مو چیست و پلکس تراپی چگونه انجام می شود ؟ ضمن آموزش طرز استفاده پلکس تراپی مو شما را با قیمت خرید بهترین مواد پلکس مو آشنا می کند . هادی پرفیوم تخصصی ترین سایت خرید مواد پلکس مو در ایران می باشد . جهت خرید مواد پلکس مو با قیمت عمده در نمایندگی پلکس مو ایران می توانید سفارش خودتان را در سایت هادی پرفیوم ثبت و ارسال کنید . کیفیت انواع مواد پلکس تراپی مو دارای بالاترین کیفیت می باشد .

 

در این مقاله ی پلکس مو چیست و پلکس تراپی چگونه انجام می شود مطالب مفید و جذاب درباره ی این مواد ، قیمت پلکس مو ،  انواع مواد پلکس مو ، خرید پلکس مو ، آموزش پلکس تراپی مو  و …. صحبت میکنیم . با ما همراه باشید . از این اطلاعات ارزشمند آموزشی در خصوص پلکس تراپی مو استفاده کنید .

 

پلکس مو چیست ؟

پلکس مو به زبان ساده  یک محصول ویژه است که به شما امکان می دهد آسیب های ناشی ازروش های شیمیایی تهاجمی را به حداقل برسانید . درمان های این مواد مانند درمان های حالت دهنده یا درمان های کراتینه نیستند . آنها در عمق فولیکول مو کار می کنند . تا پیوندهای دی سولفیدی را که ساختار داخلی مو را تشکیل می دهند، دوباره به هم وصل کنند . این پیوندها توسط رنگ، گرما و به روش های دیگر آسیب می بینند .

فناوری Plex نیز یک درمان آبرسان، صاف کننده نیست . و فقط  به بازگرداندن و نگه داشتن  موهای شما به حالت طبیعی کمک می کند . به طور کلی، پلکس با تقویت پیوندهای مو کار می کند . و اسیدهای آمینه موجود در موهای ما را دوباره پر می کنند . و باعث  انعطاف پذیری، کشسانی و استحکام موهای ما می شود . پلکس تراپی به شما امکان می دهد بدون آسیب رساندن به یکپارچگی موها را هایلایت  و رنگ کنید . پلکس  در واقع  پیوندهای شکسته شده  مو بر اثر براشینگ، اتوی مو، رنگ و دکلره را مجددا بازسازی می کند .

 

مزایای پلکس مو

1 – حداکثر محافظت از پوست سر و مو در طول درمان های شیمیایی

2 – حفاظت از رنگ

3 – در ساختار پلکس هیچ گونه چربی به کار نرفته است، پس باعث چرب شدن موها نمی شود .

4 – حفاظت حرارتی – پیشگیری از آسیب مو

5 – شکستگی مو را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد .

6 – به لطف نرم کننده های موثر، ساختار طبیعی مو را بازیابی می کند .

7 – کوتیکول مو را می‌بندد . موها قوی تر، براق تر و انعطاف پذیرتر هستند .

 

موارد استفاده از پلکس تراپی

1 – استفاده از مواد در رنگ مو

2 – استفاده از مواد پلکس در پودر دکلره

3 – استفاده انحصاری برای پلکس تراپی ( قویترین درمان پس از اسیب های ناشی از دکلره، رنگ، اتو و براشینگ مو ها می باشد.)

 

پکیج های مواد پلکس تراپی شامل موارد زیر است :

مواد شماره 1 مواد اصلی پلکس  :

در هنگام دکلره کردن مو  با نفوذ به عمق موها ، از آسیب و شکستن مو جلوگیری می کند . و همچنین ساختار سالم برای موهای  آسیب دیده ایجاد می کند . تا عملیات رنگ آمیزی به بهترین نحو انجام گیرد .

 

مواد شماره 2 کرم تثبیت کننده  :

بعد از انجام  دکلره کردن مو ، رنگ کردن مو ،  صاف کردن  و ریباندینگ ها اعمال خواهد شد . این  یک محصول مکمل  برای مواد شماره 1 هست که به ترمیم موهای آسیب دیده کمک خواهد کرد . برای نتیجه گیری بهتر و دقیق تر ، باید بعد از محصول شماره 1 استفاده شود . و همچنین برای ماندگاری و پایداری طولانی مدت تریتمنت، سطح خارجی مو را با ایجاد یک لایه محافظت می کند .

 

بطری شماره 3 شامپو  :

این شامپو تعادل اسیدی سطح خارجی مو را که حاوی مواد فعال در محصول شماره 1 است را تأمین خواهد کرد . استفاده از این محصول بعد از انجام  کار با مواد برای نتیجه بهتر و صحیح بیشتر استفاده می شود . و رطوبت و تعادل  برای ساقه مو ها  را فراهم خواهد کرد .

 

آموزش پلکس تراپی

1 – ابتدا موهای خود را با شامپوی پک  شست و شو دهید . در این حالت از هیچ ماسک و نرم کننده ای برای موها استفاده نکنید .

2 – در مرحله بعد  موها را با حوله خشک فرمایید . و اجازه دهید تا موها کمی رطوبت داشته باشند .

3 – ازمواد پلکس شماره 2 به موهای خود بزنید . و سطح مو  را ماساژ دهید .

4 – موهایتان را با کلاه بپوشانید . و 20 دقیقه موهایتان را مکث بدهید .

5 – سپس موهایتان را بشورید و  از ماسک مو  تثبیت کننده مو که در پک موجود است روی موهایتان قرار دهید .  پس از استفاده از ماسک، موها را با آب شست و شو دهید .

6 – در اخر موهایتان را با سشوار خشک کنید .

 

آموزش طرز استفاده از پلکس برای رنگ کردن و دکلره :

تخصصی ترین آموزش طرز استفاده از پلکس مو در این قسمت برای شما آماده شده است . آموزش تیتر وار و ساده طرز استفاده از پلکس مو به صورت جامع و دقیق در دسترس شماست . شما با مطالعه دقیق نکات تخصصی طرز استفاده از پلکس مو اطلاعات خیلی خوبی بدست می آورید .

 

1 – مخلوط کرم اکسیداسیون به نسبت 1 به 1/5 یا مطابق با دستورالعمل استفاده ی دکلره ایجاد کنید .

2 – مواد را سپس به خوبی مخلوط کنید تا یکدست شود . سپس مطابق دستورالعمل زیر، شماره 1 را اضافه کنید .

3 – 3/75 میلی لیتر از مواد شماره 1را در صورتی که مخلوط سفید کننده(دکلره+اکسیدان): 30 میلی لیتر یا کمتر می باشد .  اضافه کنید و خوب مخلوط کنید .

4 – در پایان موها را کاملاً آبکشی کنید . بدون اینکه از شامپو استفاده کنید .

5 – در مرحله بعد 80 درصد موها را با حوله خشک فرمایید .  و سپس از کرم بطری شماره 2 استفاده کنید .  10 تا 15 دقیقه کرم روی مو بماند .

6 – سپس در مرحله ی بعدی موهایتان را با شامپوی بطری 3 خوب بشویید .

7 – پس از شامپو زدن ،یکبار دیگر از کرم مو بطر ی شماره 2 بزنید و پس از 3 دقیقه موها را دوباره شست و شو دهید . 

 

راهکار مراقبت از موی پلکس تراپی شده  :

برای افزایش زمان ماندگاری پلکس تراپی موهایتان نیاز است نکات زیر را رعایت فرمایید:

1 – ماسک و شامپوی پروتئینه و ویتامینه اصل استفاده کنید .

2 – تمامی مراحل طرز استفاده از مواد پلکس را به ترتیب انجام دهید .

3 –  توصیه می کنیم از مواد کتیرا و ژل یا تافت که باعث خشکی موهای شما خواهد شد استفاده نکنید .

 

معایب پلکس تراپی مو

1 – استفاده ازمواد پلکس باعث کند تر شدن روند رنگ کردن موها می شود .

2 – لیفت مناسب حالت بیبی بلوند را برای موها متاسفانه ایجاد نخواهد کرد  . و موها طراوت همیشگی موهای بلوند را متاسفانه نخواهد داشت .

3 – برخی از مشتریان که پلکس تراپی کردند گفته اند  . هیچ تفاوت قابل توجهی در موهایشان ایجاد نکرده است .

4 – پلکس تراپی می تواند روند روشن کنندگی موها را کند کند .

 

درمان پلکس تراپی مناسب چه کسانی است ؟

درمان پلکس تراپی مناسب کسانی است  که بر اثر رنگ مو به موهایشان  آسیب وارد شده است . یا اخیراً دکلره انجام داده اند . اگر موی شما به دلیل رنگ مو و دکلره آسیب دیده است ، حتماً پلکس تراپی را تجربه کنید . اگر تا به حال موهای خود را زیاد رنگ نکرده باشید اما قصد تغییر رنگ مو دارید ، پلکس تراپی را هم زمان با رنگ کردن مو از آرایشگر بخواهید انجام دهد تا موهایتان دچار آسیب نشود . همیشه پیشگیری بهتر از درمان است!

 

خرید مواد پلکس مو :

برای خرید پلکس مو از نمایندگی فروش پلکس مو اصل سایت هادی پرفیوم کافی است . به صورت آنلاین این محصول را با استفاده از دکمه سبد خرید به لیست کالای خریدتان اضافه کنید . و مبلغ کالا  را از طریق درگاه های امن سایت هادی پرفیوم پرداخت کرده و محصولتان را درب منزل با نازلترین قیمت تحویل بگیرید .

اگر شما به دنبال تهیه محصولات مواد کراتینه مو اصلی و مواد پروتئین تراپی اصل ، مواد پلکس تراپی اصل می باشید . بهترین انتخاب برای شما تهیه  این محصولات به صورت مستقیم از وارد کننده اصلی می باشد . تا بتوانید با بهترین قیمت و با اطمینان خرید خود را انجام دهید . شما می توانید برای تهیه محصولات کراتینه مو و ماسک های مو و پلکس و محصولات مراقبت از مو از بهترین برند ها با بهترین قیمت و ضمانت اصل بودن کالا از طریق سایت هادی پرفیوم سفارشات خود را ثبت نمایید . تا در کوتاه ترین زمان به دستتان برسد . هیچ وقت برای خرید کراتینه مو و محصولات مراقبت مو  به ارزان بودن آن توجه نکنید . زیرا سلامتی موهای شما از همه چیز مهم تر است .

 

قیمت پلکس مو :

قیمت خرید پلکس مو  اصلی قیمت خرید ارزان و عمده در نمایندگی فروش مواد پروتئین در ایران می باشد . تمامی موادها و پک های پلکس تراپی به صورت تخصصی و از نظر قیمت خرید به  نرخ عمده تقدیم شما مشتریان عزیز ، سالن داران محترم می گردد . هادی پرفیوم تخصصی ترین مرکز خرید آنلاین محصولات پلکس مو در ایران به صورت تخصصی است .

 

بازار پلکس مو :

بازار انجام و طرز استفاده از پلکس مو و تراپی مو این روز ها بسیار گرم است . و اکثر بانوان  برای پلکس تراپی مو هایشان به سالن های آرایشی یا سالن های احیای مراجعه می کنند . همچنین هرینه انجام خدمات پلکس تراپی مو به عوامل مختلفی باز جمله : نوع مواد مصرفی که متخصص برای شما مصرف میکند یا میزان و حجم مو و حتی سالنی که برای انجام این خدمات انتخاب خواهید کرد . نیز در تعیین قیمت خدمات موثر می باشد .

 

نمایندگی مواد پلکس تراپی

سایت هادی پرفیوم نماینده ی انحصاری فروش انواع مواد احیای مو از جمله انواع کراتین مو ، انواع مواد پروتئین تراپی، طرز استفاده از پلکس مو تراپی و… از انواع برندهای مطرح جهان از جمله هونما می باشد . شما میتوانید هم به صورت تکی و هم عمده از سایت هادی پرفیوم خرید کنید . و هم مشاوره دریافت کنید .

 

واردات مواد پلکس تراپی

سایت هادی پرفیوم با 10 سال سابقه کار وارد کننده انواع محصولات اصل  مراقبت از مو از جمله کراتین ، پروتئین ، پلکس و …. می باشد . با خیال راخت میتوانید محصولات مد نظرتان را از سایت هادی پرفیوم خریداری کنید . و نگرانی از بابت اصل بودن محصول نداشته باشید . زیرا ما کالاهایمان را از لحاظ اصالت تضمین می کنیم .

 

پخش مو پلکس تراپی

نمایندگی فروش و خرید پلکس مو قیمت عمده و محصولات مراقبت از مو سایت هادی پرفیوم در حوزه ی پخش مواد  به صورت عمده نیز فعالیت می کند شما میتوانید سفارشات عمده ی خودتان را از طریق تماس با مشاوران خرید ما ثبت کنید .

 

تشخیص اصل بودن مواد پلکس

برای تشخیص اصل بودن مواد به نکات زیر باید توجه کنید :

1 – مواد اصل داری درب سوپاپ دار و دو مرحله ای باز شو می باشد .

2 – خرید از مکان های معتبر

3 – دقت به وجود لیبل و بارکد قابل اسکن که این لیبل ها چون چاپ لیزری هستند به راحتی با ناخن قابل کندن نیستند .

4 – تاریخ تولید بسیار کوچک و مرتب باید نوشته است .

5 – توجه به قیمت پلکس در سایت ها معتبر هنگام خرید هیچ ارزانی بی دلیل نیست .

 6 – روی محصول برند مواد به صورت برجسته نوشته است .

7 – از پلمپ بودن درب قوطی پک مواد اصل اطمینان حاصل کنید .

 

معرفی محبوب ترین محصولات پلکس

1 – کیت پک اکسی پلکس

کیت اکسی پلکس
کیت اکسی پلکس

کیت اکسی پلکس باعث به صفر رساندن درصد سوزانده شدن مو در هنگام کار با رنگ و دکلره ، ترمیم و بازسازی مو های آسیب دیده ، رفع خشکی مو ، تغذیه فیبر مو و ایجادکننده یک مانع محافظتی روی مو ،حجم دهندگی مو و درخشان شدن مو می شود . اکسی پلکس با ترمیم ساختمان مو  این امکان را به شما می دهد که حتی در بدترین موها، بتونین به  رنگ دلخواه خود برسید . این محصول از آسیب دیدن موهای شما در طی فرآیندهای شیمیایی نظیر رنگ کردن و یا دکلره، جلوگیری خواهد کرد . و با ایجاد یک لایه ی محافظتی در سطح خارجی مو هایتان ، به شما این امکان را می دهد تا موهایی براق ، قوی و سالم بدست بیاورید .

 

2 – پلکس پروفیت پرایم

پلکس پروفیت پرایم
پلکس پروفیت پرایم

پروفیت پلکس پرایم با فرمولاسیون پیشرفته و در حد یک انقلاب نانویی وارد بازارها شده تا بتواند  در فیبر موها مقاومت بالا ایجاد می‌کند و باعث یکدستی و یکپارچگی پیوندهای داخل تارهای مو می‌شود . این محصول مناسب موهای دکلره شده, نازک, خشک, کشسان, آدامسی, آسیب دیده, سوخته شده, وز, موخوره دار می باشد .

 

3 – خرید اولاپلکس اصل

آموزش طرز استفاده از اولاپلکس
آموزش طرز استفاده از اولاپلکس

اولاپلکس برای تقویت پیوندهای شکسته مو  که براثر استفاده از مواد شیمیایی مانند انواع رنگ ها، دکلره  دچار سوختگی و آسیب دیدگی شدند. استفاده می‌شود. این محصول قدرتمند علاوه بر موهای رنگ شده برای تقویت موهای بدون رنگ نیز استفاده می‌شود. این محصول ساخت کشور آمریکا  می باشد . و مخترعان آن دکتر اریک بریسلی  و دکتر کریگ هوگر اس می باشند .

 

برای خرید کراتین خانگی اصل و انواع کراتین و کیت پلکس اصل مناسب موهای شما میتوانید با مشاوران ما در سایت هادی پرفیوم در ارتباط باشید.

مریم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *